Новий крок до звершень

      Роки… Летять, не минають нікого. Декого – дуже змінюють, а з кимось ніби й не зустрічалися.

     Молодою, завзятою, всім потрібною і сьогодні є Гергель Ольга Василівна. Чому так? Бо і дітям, і дорослим вона дарує увагу, пораду, тепло. А біля дітей та молоді й сама завжди молода. Коли говориш про Ольгу Василівну, розумієш, що погляди на цю людину особливі. Адже про таких як вона кажуть, що любов до вчителя починається з любові до предмета. Вона справжній фахівець в галузі фізики, математики, інформатики. Говорячи термінологією фізики, передача енергії на відстань можлива, коли існує місток між дитинством і дорослістю. Саме проникати у світ дитинства, проявляти дорослу мудрість, знаходити контакт з дітьми – усе це про нашу Олю.

     За 30 років магнітне поле педагогічної діяльності тісно пов’язало її з дітьми, бо завжди впевнена в них. І не біда, що учні помиляються, адже іноді розумна помилка говорить про вміння творчо мислити.

     Школа дала старт для задумів і звершень Ользі Василівні. І хоч зарплата вчителя частіше схожа на здачу, але цю фізичну властивість вона не досліджувала і не вдавалася в математичні підрахунки. Головне – кредит довіри дітей і батьків. Найбільшою гідністю педагог вважає добро й людяність.

   Усі її мрії й бажання були тут, у школі, а велика підтримка – в сім’ї. Та головне захоплення, комп’ютер, на все життя. Саме тому хочеться більше часу віддати улюбленій справі, досягти вершин професіоналізму. Щасти Вам, шановна Ольга Василівна. До нових звершень.

                                                                                        Тетяна Вигінна, педагог-організатор Орловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *