ПРОЄКТ ПРОДОВЖУЄМО. Подаруй троянди школі

Благоустрій території школи – це не тільки екологічний напрямок роботи з дітьми, а й налагодження співпраці з батьками. Це колективні творчі справи та спосіб організації шкільного життя. Саме так формуються  стосунки дружби, поваги, турботи.

     Дорослі та діти, поєднані спільною метою, важливими турботами, будують свої взаємини на принципах співробітництва.

     Спільна робота педагогічного колективу з учнями та батьками Орловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів спонукала обрати такий аспект, у якому в доступній формі проявилася відмінність від авторитаризму. Йдеться про колективну творчу справу, яка стала проявом турботи, спрямованим на покращення довкілля та шкільного життя.

     Ще на початку 2019-2020 навчального року педагогічний колектив, координаційна рада школи, батьківський комітет обговорили проведення акції «Подаруй троянди школі» та поетапно спланували втілення її в життя.

     Пройшло спільне обговорення: що краще зробити, хто братиме участь. Кожен висловив свою думку і сформували єдину мету: «Будуємо новий шкільний дім». Учні заклали свою першу «цеглинку» – організували по класах флеш-моб «Папероїди» (збір макулатури). Отримані кошти від проведеної роботи вклали в проєкт «Посади свій кущ троянд». Справа набирала обертів. Як завжди долучилися і надали допомогу технікою (для підготовки грунту) ТОВ «Черкаси Дніпро Агро».  Ми відчули небайдужість до спільної творчої справи і отримали підтримку всіх працівників школи, батьків, сільських депутатів, випускників минулих років, громадськості села і  вже ранньої весни було висаджено перші кущі троянд.

     Тепле літечко, а на шкільному подвір’ї вже квітнуть 300 кущів троянд. Справу розпочато, та ще не одна троянда знайде своє місце біля школи. Це наш спільний подарунок нашому шкільному дому. Подарунок без особливого приводу, без особливих причин і нагод.

  На цьому ми не зупиняємося і продовжуємо робити добру справу. Тож запрошуємо всіх підтримати  акцію та долучитися до її завершення.

     Ми разом взялися за спільну справу, ми разом створюємо добрі традиції. У єдності наш успіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *